Ofertă refuzată
Cumpărare directă
INTOCMIRE DOCUMENTATIE TEHNICO ECONOMICA RACORDARI SEPARATE PTR. COLOANE DE CANALIZARE
- Număr anunț
- DA21566071
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- KING DESIGN S.R.L. (CUI 16443411)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650 RON
- Valoare finală
- 2.000 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 10:52
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 13:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.