Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BURGHIU HARTIE PT. FILEPECKER SPC FP - I (B+C)/ FILEPECKER SPC FP - I (X) Ø 3 mm, 20 mm
- Număr anunț
- DA23134548
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
- Furnizor / câștigător
- M & S VIAMOND SRL (CUI RO6193873)
- Cod CPV
- 44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215,97 RON
- Valoare atribuită
- 215,97 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 10:28
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
215,97 RON
din 215,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro