Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie switch 8 porturi

Număr anunț
DA21561350
Autoritate contractantă
Agentia pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii Atragere de Investitii si Promovarea Exportului Constanta (CUI 37989859)
Furnizor / câștigător
BALAN'S COMPUTERS S.R.L. (CUI RO14530139)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180 RON
Valoare atribuită
180 RON
Data publicării
24.10.2018 15:44
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180 RON

din 180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.