Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatenie

Număr anunț
DA21895981
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI (CUI 30625672)
Furnizor / câștigător
UNIC ACCENT S.R.L. (CUI 30334371)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.599,70 RON
Valoare atribuită
2.599,70 RON
Data publicării
28.11.2018 17:15
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.599,70 RON

din 2.599,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.