Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Constructie zid de sprijin Valea Caoiului
- Număr anunț
- DA23151048
- Autoritate contractantă
- COMUNA VETEL (CUI 4374105)
- Furnizor / câștigător
- KRETA GRUP SRL (CUI RO16534650)
- Cod CPV
- 45223000-6 · Lucrari de constructii de structuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.426,40 RON
- Valoare atribuită
- 80.426,40 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 12:56
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
80.426,40 RON
din 80.426,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro