Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de termoizolare sala de sport Taut, comuna Batar
- Număr anunț
- DA23150891
- Autoritate contractantă
- COMUNA BATAR (CUI 4738419)
- Furnizor / câștigător
- BUIBAŞ MIDONE CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 30002178)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.817,13 RON
- Valoare atribuită
- 67.817,13 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 12:51
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 14:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67.817,13 RON
din 67.817,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro