Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie lucrari de montaj pentru amenajare sectii de votare

Număr anunț
DA23147041
Autoritate contractantă
PIEȚE SIBIU S.A. (CUI RO27249764)
Furnizor / câștigător
PRODEKAS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 33840390)
Cod CPV
45255400-3 · Lucrari de montaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
28.05.2019 10:43
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.