Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Articole papetarie si materiale pentru curatenie
- Număr anunț
- DA21881127
- Autoritate contractantă
- CENTRUL METROPOLITAN DE EDUCATIE SI CULTURA "IOAN I DALLES (CUI 4266693)
- Furnizor / câștigător
- AAA BIROTICA SRL (CUI RO15777588)
- Cod CPV
- 39292400-9 · Instrumente de scris (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 675,09 RON
- Valoare atribuită
- 675,09 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 18:56
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
675,09 RON
din 675,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro