Ofertă acceptată
Cumpărare directă
lectropalan Strend Pro YT-125/250-A, 500 W, 250 kG
- Număr anunț
- DA21888728
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI RO2788151)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
- Cod CPV
- 42411000-0 · Palane si troliuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 335,29 RON
- Valoare atribuită
- 335,29 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 12:39
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 13:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
335,29 RON
din 335,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro