Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit de determinare clor rezidual liber apa potabila.
- Număr anunț
- DA21874468
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
- Cod CPV
- 33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 364,65 RON
- Valoare atribuită
- 364,65 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 13:14
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 09:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
364,65 RON
din 364,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro