Ofertă refuzată Cumpărare directă

CONSTRUIRE PIATA AGROALIMENTARA IN SAT ISTRITA DE JOS, COMUNA SAHATENI, JUDETUL BUZĂU

Număr anunț
DA23131650
Autoritate contractantă
COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
Furnizor / câștigător
ALEX & CLAUDIA ACTIV SRL (CUI 29512890)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450.000 RON
Valoare finală
450.000 RON
Data publicării
24.05.2019 20:02
Data finalizării
28.05.2019 18:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.