Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 30,4% sub estimat
Pachet medii de cultura compatibile cu aparatul Vitek
- Număr anunț
- DA21538708
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.849,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.983,72 RON 30,4% sub estimat
- Data publicării
- 23.10.2018 09:46
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 08:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.983,72 RON
din 2.849,08 RON estimat
30,4%
Adjudecat la 69,6% din estimat · economie 865,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.