Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lucrări de decolmatare a podurilor amplasate peste Pârâul Verdele și Râpa Mare, din str. Sf. Treime,
- Număr anunț
- DA21473443
- Autoritate contractantă
- COMUNA PODOLENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI PODOLENI) (CUI 2612987)
- Furnizor / câștigător
- FRATII BACIU SRL (CUI RO18422890)
- Cod CPV
- 45246400-7 · Lucrari de prevenire a inundatiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.400 RON
- Valoare finală
- 3.400 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 14:40
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 10:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.