Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bitdefender Total Security 2019, un an, 10 dispozitive, retail DVD

Număr anunț
DA23131677
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CIUMESTI (CUI 17322833)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,70 RON
Valoare atribuită
285,70 RON
Data publicării
24.05.2019 22:21
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 23:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,70 RON

din 285,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.