Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 16,0% sub estimat

Curs achizitii publice- galati

Număr anunț
DA21566175
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SF. CUV. PARASCHEVA SMARDAN (CUI 21827184)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
792 RON
Valoare atribuită
665,54 RON 16,0% sub estimat
Data publicării
25.10.2018 10:55
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

665,54 RON

din 792 RON estimat 16,0%

Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 126,46 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.