Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manopera si materiale deviz AB 20 PCE

Număr anunț
DA21562906
Autoritate contractantă
COMUNA CENADE (PRIMARIA CENADE) (CUI 4562028)
Furnizor / câștigător
MECATRONICS SA (CUI RO16994453)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.084,07 RON
Valoare atribuită
1.084,07 RON
Data publicării
25.10.2018 08:38
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.084,07 RON

din 1.084,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.