Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Router wireless Tenda AC10U, Gigabit, AC1200, Dual-band [AC10U]
- Număr anunț
- DA21562734
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA (CUI 4539106)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 319,30 RON
- Valoare atribuită
- 319,30 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 08:26
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 09:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
319,30 RON
din 319,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro