Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie usi si ferestre termopane

Număr anunț
DA21560935
Autoritate contractantă
Comuna Lazarea (CUI 4368006)
Furnizor / câștigător
ARTIL SRL (CUI RO2975168)
Cod CPV
44230000-1 · Tamplarie pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.785 RON
Valoare finală
125.785 RON
Data publicării
24.10.2018 15:22
Data finalizării
25.10.2018 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.