Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXTINDERE SISTEM DE SUPRAVEGHERE VIDEO

Număr anunț
DA23149420
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ADRIAN PAUNESCU (CUI 29438140)
Furnizor / câștigător
CONTACT ELECTRIC COM SRL (CUI RO18300426)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.981,26 RON
Valoare atribuită
2.981,26 RON
Data publicării
28.05.2019 12:01
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.981,26 RON

din 2.981,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.