Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse articole de iluminat

Număr anunț
DA23149217
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
Cod CPV
31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
747,99 RON
Valoare atribuită
747,99 RON
Data publicării
28.05.2019 11:55
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

747,99 RON

din 747,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.