Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SRCF Brasov-Solutie spalat parbrizul la -30 grade
- Număr anunț
- DA21883852
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- AUTOSORI SRL (CUI RO6166909)
- Cod CPV
- 24957000-7 · Aditivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 928,50 RON
- Valoare atribuită
- 928,50 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 10:32
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
928,50 RON
din 928,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro