Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANTIGEL CONCENTRAT

Număr anunț
DA21883660
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 HOCENI (CUI 28949626)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
24951311-8 · Produse antigel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.285,65 RON
Valoare atribuită
4.285,65 RON
Data publicării
28.11.2018 10:28
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.285,65 RON

din 4.285,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.