Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CURATAREA COSURILOR DE CENTRALE TERMICE FUM LEMNE SAU GAZ META PRETUL NU CONTINE TVA.

Număr anunț
DA23149103
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 Piatra Neamt (CUI 17466804)
Furnizor / câștigător
ROSTAS VASILE (CUI 36545068)
Cod CPV
90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.548 RON
Valoare atribuită
2.548 RON
Data publicării
28.05.2019 11:52
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.548 RON

din 2.548 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.