Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pachet "Moş Nicolae 2018" - Grădiniţă grupa mijlocie şi mare - Băieţi
- Număr anunț
- DA21878275
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.9 BAIA MARE (CUI 32192885)
- Furnizor / câștigător
- ENIGMA SRL (CUI RO5038502)
- Cod CPV
- 37524900-6 · Seturi de joc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.530,40 RON
- Valoare finală
- 15.530,40 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 14:59
- Data finalizării
- 29.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.