Ofertă acceptată
Cumpărare directă
S.C. Vertical Serv Impex S.R.L. Servicii de verifi
- Număr anunț
- DA23144980
- Autoritate contractantă
- SC "LOCATIV"SA (CUI RO10755066)
- Furnizor / câștigător
- VERTICAL SERV IMPEX SRL (CUI RO1221123)
- Cod CPV
- 50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare atribuită
- 500 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 09:27
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 09:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
500 RON
din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro