Ofertă acceptată
Cumpărare directă
High-Capacity RNA-to-cDNA™ Kit - 50 rxn- FARMACOLOGIE/PROIECT INTERN/VLAD DALIBORCA
- Număr anunț
- DA21902474
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 24300000-7 · Produse chimice anorganice si organice de baza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.072 RON
- Valoare atribuită
- 4.072 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 11:27
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.072 RON
din 4.072 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro