Ofertă acceptată Cumpărare directă

TAQMAN FAST ADVANCED MMIX 5 ML - 500 rxn- FARMACVOLOGIE/PROIECT INTERN/VLAD DALIBORCA

Număr anunț
DA21902393
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
24300000-7 · Produse chimice anorganice si organice de baza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.358 RON
Valoare atribuită
2.358 RON
Data publicării
29.11.2018 11:25
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.358 RON

din 2.358 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.