Acasă · Licitații
· Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TEAVA FLEXIBILA EVACUARE si COLIER FIXARE TEAVA FLEX ESAPAMENT DAF FAG75
- Număr anunț
- DA21896936
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Orastie (CUI 4634515)
- Furnizor / câștigător
- TRUCK & TRAYLER PARTS SRL (CUI RO32475814)
- Cod CPV
- 34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.088 RON
- Valoare atribuită
- 1.088 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 08:23
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 16:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.088 RON
din 1.088 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro