Ofertă acceptată Cumpărare directă

Comision prestari servici,verificat,incarcat,si inlocuit conponente la Iasinsting,conf contractului.

Număr anunț
DA23135878
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 PASCANI (CUI 32215458)
Furnizor / câștigător
MYKELE COMP S.R.L. (CUI RO16385205)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,14 RON
Valoare atribuită
136,14 RON
Data publicării
27.05.2019 11:14
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 06:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,14 RON

din 136,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.