Ofertă acceptată Cumpărare directă

HepaRG™ Thaw, Plate, & General Purpose Medium Supplement NUMAR DE REFERINTA: HPRG670 - BIOLOGIE CELU

Număr anunț
DA21894175
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
24300000-7 · Produse chimice anorganice si organice de baza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335 RON
Valoare atribuită
335 RON
Data publicării
28.11.2018 15:11
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 16:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335 RON

din 335 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.