Ofertă acceptată Cumpărare directă

Micro durimetru portabil cu sonda de tip LEEB D, ecran tactactil si soft pt achizitie transfer date

Număr anunț
DA21893960
Autoritate contractantă
Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI RO15595373)
Cod CPV
39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.932,77 RON
Valoare atribuită
41.932,77 RON
Data publicării
28.11.2018 15:05
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.932,77 RON

din 41.932,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.