Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat

Cartuse tonere

Număr anunț
DA21564591
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE BRAILA (CUI 11333426)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.565 RON
Valoare atribuită
1.561,94 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
25.10.2018 09:57
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.561,94 RON

din 1.565 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 3,06 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.