Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 56,2% sub estimat

Masina de slefuit

Număr anunț
DA21869046
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,16 RON
Valoare atribuită
184,03 RON 56,2% sub estimat
Data publicării
27.11.2018 10:39
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,03 RON

din 420,16 RON estimat 56,2%

Adjudecat la 43,8% din estimat · economie 236,13 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.