Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionarea 1 set PLIC KRAFT SILICONIC BURDUF 30 BUC/SET.

Număr anunț
DA21568458
Autoritate contractantă
Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 145 (CUI RO2710616)
Furnizor / câștigător
DATA ADVERTISING SYSTEM SERVICE SRL (CUI 5469343)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25,50 RON
Valoare atribuită
25,50 RON
Data publicării
25.10.2018 12:19
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25,50 RON

din 25,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.