Ofertă acceptată
Cumpărare directă
1 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 75.00 2 DISPOZITIE DE PLATA BUC 2.00 3 CLIPS 19MM 12/SET SET 1.00 4 CREION
- Număr anunț
- DA21566843
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL PENTRU CALITATEA SEMINTELOR SI MATERIALULUI SADITOR NEAMT (CUI 13769384)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.509,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.509,86 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 11:18
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.509,86 RON
din 1.509,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro