Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție cartuș de toner black pentru Lexmark E260dn, cod E260A11E.

Număr anunț
DA21895595
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
413,25 RON
Valoare atribuită
435 RON
Data publicării
28.11.2018 16:14
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

435 RON

din 413,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.