Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner Yelow Konica Minolta C458

Număr anunț
DA21895538
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE EVIDENTA A PERSOANELOR CONSTANTA (CUI 17741696)
Furnizor / câștigător
AD BIOS SERV S.R.L. (CUI 38654380)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.038 RON
Valoare atribuită
1.038 RON
Data publicării
28.11.2018 16:10
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.038 RON

din 1.038 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.