Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tabla interactiva DualBoard 1279
- Număr anunț
- DA21562081
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CURATELE (CUI 22590336)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.311 RON
- Valoare atribuită
- 5.311 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 17:31
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 16:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.311 RON
din 5.311 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro