Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CF531A CF532A CF533A(205A) CARTUS TONER C Y M (900 PAG) ORIGINAL HP PRO M154 MFP 180 MFP 181
- Număr anunț
- DA21890285
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.470 RON
- Valoare atribuită
- 1.470 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 13:23
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 07:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.470 RON
din 1.470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro