Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memorie USB Sandisk Ultra Fit CZ43, 16GB, USB 3.0

Număr anunț
DA21566906
Autoritate contractantă
TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,10 RON
Valoare atribuită
504,10 RON
Data publicării
25.10.2018 11:20
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,10 RON

din 504,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.