Ofertă acceptată Cumpărare directă

Flipchart magnetic U-Act! Line Standard Franken ( cu burete inclus )

Număr anunț
DA21904926
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30197621-5 · Bloc de hartie pentru flipchart (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390 RON
Valoare atribuită
390 RON
Data publicării
29.11.2018 12:47
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390 RON

din 390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.