Ofertă acceptată Cumpărare directă

Whiteboard mobil multifunctional, 90x150 cm

Număr anunț
DA21900766
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU CIUCURENCU TULCEA (CUI 25867190)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30195000-2 · Table (de scris) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
343,70 RON
Valoare atribuită
343,70 RON
Data publicării
29.11.2018 10:37
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

343,70 RON

din 343,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.