Ofertă acceptată Cumpărare directă

CURS DE PERFECTIONARE SI SERVICII HOTELIERE

Număr anunț
DA23149600
Autoritate contractantă
COMUNA COCORASTII COLT (CUI 16346516)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.480,67 RON
Valoare atribuită
3.480,67 RON
Data publicării
28.05.2019 12:08
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.480,67 RON

din 3.480,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.