Ofertă acceptată Cumpărare directă

Termometru non contact cu infrarosu

Număr anunț
DA21562562
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85 RON
Valoare atribuită
95,50 RON
Data publicării
25.10.2018 08:07
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95,50 RON

din 85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.