Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montare lampi cu led si revizie iluminat public, Comuna Grebanu, Judetul Buzau

Număr anunț
DA21562265
Autoritate contractantă
Comuna Grebanu (CUI 3662690)
Furnizor / câștigător
ELENET 2005 SRL (CUI RO17674058)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.992,89 RON
Valoare atribuită
49.992,89 RON
Data publicării
24.10.2018 21:11
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 19:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.992,89 RON

din 49.992,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.