Ofertă acceptată Cumpărare directă

"curs de formare profesionala TEHNICIAN DEVIZE SI MÃSURÃTORI ÎN CONSTRUCTII " - cf nota 36484/2018

Număr anunț
DA21559742
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
INTERSOFT START SOLUTIONS SRL (CUI RO33322231)
Cod CPV
80531000-5 · Servicii de formare in domeniul industriei si tehnicii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
24.10.2018 14:37
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.