Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SIGURANTA AUTOMATA 3P 32A, SIGURANTA AUTOMATA 1P+N 6, 10, 16 A
- Număr anunț
- DA21558411
- Autoritate contractantă
- S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 31211310-4 · Sigurante fuzibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 244,46 RON
- Valoare atribuită
- 244,46 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 13:51
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
244,46 RON
din 244,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro