Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachete actualizare Indaco Lege5 Desktop START retea 265 utilizatori

Număr anunț
DA23118336
Autoritate contractantă
Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI RO6410158)
Cod CPV
75111200-9 · Servicii legislative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.981,04 RON
Valoare atribuită
5.981,04 RON
Data publicării
23.05.2019 14:29
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.981,04 RON

din 5.981,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.