Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa neintreruptibila UPS Eaton EL1200USBIEC | Offline | 1200 VA | 750 W | Rack/Tower | 2U
- Număr anunț
- DA21552756
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02560 (CUI 11906647)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.412 RON
- Valoare atribuită
- 1.412 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 10:29
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 11:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.412 RON
din 1.412 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro