Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD Seagate Skyhawk Surveillance 8TB, 7200rpm, 256MB cache, SATA III
- Număr anunț
- DA21903042
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.181,56 RON
- Valoare atribuită
- 33.181,56 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 11:44
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.181,56 RON
din 33.181,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro